Понуда

Назад

УАЗ Пикап 4x4 Premium

€ 1.00


 • Тип New car
 • Модел UAZ
 • Модел PATRIOT
 • Година 11/2022
 • Моќност 136 HP
 • Еуро класа EURO5
 • Боја Бела
 • Врати 4/5
 • Гориво Бензин
 • Менувач Мануелен
 • Седишта 5
 • Тип на возило Vehicle/Pickup Truck
 • Референца OJ1668086978

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • Греење
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Серво волан
 • Погон на 4 тркала
 • Темпомат
 • Навигација
 • Immobilizer
 • Греење на седишта
 • New HU and AU
 • Ксенон светла
 • Bluetooth
 • Нема документиран инцидент
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
 • Mp3
 • Команди на волан
Опис на возило

УАЗ Пикап 4x4

-Со 5 (пет) патници и отворен товарен простор, во N
категорија N1 - товарно со поврат на ддв
-Година на производство: 2021
-Прва регистрација: 10/2022
-Гориво: Бензин
-Километража: 100 km
-Моќност: 100кw/135kс
-Зафатнина на моторот: 2693cc
-Менувач: Рачен/ 5 брзини
-Редукција 4х4: 2-брзинска електронска редукција
-Еколошка класа: EURO 5
-Земја на потекло: МК

Дополнителна опрема
-Ниво на опременост: Premium + тунинг
+ Ера глонас систем за безбедност
+ Фабрички Аудио систем со БТ
+ Бар со заштита на стакло + карго дел
+ Затемнети стакла
Електронска опрема за распределба на кочењето
(ЕВD),
Програм за електрон. контрол. на стабилност (ESP),
Систем за следење на возењето (TCS),
Систем за контрола на кочење (СВС),
Систем за контрола на искачувањето (ННС),
Хидраулична помош при кочење (НВА),
OFF-ROAD мод за кочење при лизгави површини
Антиблок систем за сопирање (ABS),
Електронска дистрибуција на сопирачките (EBD),
-Мултимедија контроли на волан со темпомат
-Нов дизајн прилагодливи седишта со загревање,
-2DIN мултимедијален систем со 7'' екран на допир
- Камера со заден преглед (во рачката на карго
делот),
-Навител навигација со мапи,
-Греачи на воланот,
-Кожена обвивка на воланот,
-Пластифицирано обложен товарен дел
-борд компјутер
-подеслив волан
-електрични надворешни ретровизори со греење
-електика на предни и задни стакла
-фабричко радио со цд
Испорака: Возило на лагер
УАЗ Patriot Општи услови на гаранција, кои важат од денот на испорака на купувачот:
Гарантен период: Три (3) години или изминати 100.000 км
На каросерија од корозија: Пет (5) години или изминати 130.000 км

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација