Понуда

Назад

Audi A3 1.9 TDI Attraction Facelift

€ 7300.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Audi
 • Модел A3
 • Година 06/2009
 • Километража 183230 km
 • Моќност 105 HP
 • Еуро класа EURO4
 • Боја Црна
 • Врати 2/3
 • Гориво Дизел
 • Менувач Мануелен
 • Седишта 5
 • Тип на возило Small Car
 • Референца NE1651761736

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Серво волан
 • Immobilizer
 • New HU and AU
 • Нема документиран инцидент
 • Сензори за дожд
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
 • Mp3
Опис на возило
Audi A3 1.9 TDI Attraction Facelift

-Година на производство: 2009

-Прва регистрација: 06/2009

-Гориво: Дизел

-Километража: 183230 km

-Моќност: 77kw/105kс

-Зафатнина на моторот: 1896cc

-Менувач: Рачен/5 брзини

-Еколошка класа: EURO4

-Земја на потекло: Белгија

-Потрошувачка (за ново возило):

градска 6.1l/100km; отворено 4.0l/100km; просечно 4.8l/100km

Дополнителна опрема

-kлиматрониk

-Спортско подвозје

-автоматски светла

-борд компјутер

-прилагодлив волан

-приказ на надворешна температура

-електрични надворешни ретровизори со греење

-сензори за дожд

-металик боја

-ISOFIX за детско седиште

-електрика на стакла

-внатрешен ретровизор со автоматско затемнување

-потврда за км

-сервисна историја

-беспрекорна состојба

-еден претходен сопственик

Платени сите давачки до регистрација

2 клуча

Цена 7300 eur
Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација