Понуда

Назад

Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence

€ 5100.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Mazda
 • Модел 2
 • Година 04/2009
 • Километража 160000 km
 • Моќност 68 HP
 • Еуро класа EURO4
 • Боја Сива
 • Врати 4/5
 • Гориво Дизел
 • Менувач Мануелен
 • Седишта 5
 • Тип на возило Small Car
 • Референца SE1647615213

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Серво волан
 • Нема документиран инцидент
 • Сензори за дожд
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
 • Mp3
 • Команди на волан
Опис на возило

Mazda 2 1.4 Diesel CD Independence
-Година на производство: 2009
-Прва регистрација: 05/2009
-Гориво: Дизел
-Километража: 160 000 km
-Моќност: 50kw/68кс
-Зафатнина на моторот: 1399cc
-Менувач: Рачен/ 5 брзини
-Еколошка класа: EURO4
-Земја на потекло: Германија
-Потрошувачка (за ново возило):
градска 5.3l/100km; отворено 3.7l/100km; просечно 4.3l/100km
Дополнителна опрема
-Клима
-борд компјутер
-подеслив koжен волан со команди
-електрични надворешни ретровизори со греење
-електика на предни стакла
-фабрички алуминиумски бандажи
Платени сите давачки до регистрација
Потврда за км.
2 клуча
Цена 5100 еур

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација