Понуда

Назад

BMW 530d

€ 18900.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Bmw
 • Модел 530
 • Година 01/2011
 • Километража 200500 km
 • Моќност 245 HP
 • Еуро класа EURO5
 • Боја Црна
 • Врати 4/5
 • Гориво Дизел
 • Менувач Автоматски
 • Седишта 5
 • Тип на возило Лимузина
 • Референца SE1639395405

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • Греење
 • Паркинг сензори
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Серво волан
 • Погон на 4 тркала
 • Темпомат
 • Навигација
 • Immobilizer
 • Греење на седишта
 • New HU and AU
 • Ксенон светла
 • Bluetooth
 • Нема документиран инцидент
 • Сензори за дожд
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
Опис на возило

Регистрирано на МК таблици до 9.2021
Комплетна сервисна историја
-Обновен софтвер и мапи од 2020 год.
-Променето масло во менувач и филтер
-Променети сите филтри и масло во мотор
-4 НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ
2 КЛУЧА

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација