Понуда

Назад

Peugeot 2008 1.6 e-HDi Active

€ 10900.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Peugeot
 • Модел
 • Година 01/2014
 • Километража 151600 km
 • Моќност 92 HP
 • Еуро класа EURO4
 • Боја Сина
 • Врати 4/5
 • Гориво Дизел
 • Менувач Мануелен
 • Седишта 4
 • Тип на возило Лимузина
 • Референца BS1639401065

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • Греење
 • Паркинг сензори
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Темпомат
 • Навигација
 • Immobilizer
 • New HU and AU
 • Bluetooth
 • Нема документиран инцидент
 • Сензори за дожд
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
 • Mp3
 • Команди на волан
Опис на возило

ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА ....Сервисна историја ....Платени сите давачки до регистрација ....2 клуча

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација