Понуда

Назад

Fiat Panda TNG Automatic

€ 4500.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Fiat
 • Модел Panda
 • Година 03/2005
 • Километража 105511 km
 • Моќност 60 HP
 • Еуро класа EURO4
 • Боја Сина
 • Врати 4/5
 • Гориво Плин
 • Менувач Автоматски
 • Седишта 4
 • Тип на возило hatchback
 • Референца EO1695043664

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • Греење
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Нема документиран инцидент
 • Mp3
 • термална заштита на стакла
Опис на возило

Fiat Panda TNG Automatic

• -Година на производство: 2005
• -Прва регистрација: 03/2005
• -Километража: 105 511 km
• -Гориво: Бензин/Плин
• -Моќност: 44kw/105кс
• -Зафатнина на моторот: 1242cc
• -Менувач: Автоматик
• -Еколошка класа: EURO 4
• -Земја на потекло: Швајцарија
• -Потрошувачка (за ново возило):
• градска 6.5l/100km; отворено 4.7l/100km; просечно 5.3l/100km

Дополнителна опрема
• -Клима
• радио со CD
• -подеслив волан
• -подесување на возачко седиште
• -централно заклучување
• -греачи на задно стакло
• -електрика стакла
• ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА
• сите редовни сервиси
• регистрирана до 19.05.2024
• 2 клуча
• ЦЕНА: 4500 eур

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација