Понуда

Назад

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

€ 27700.00


 • Тип Втора рака
 • Модел Peugeot
 • Модел 5008 GT
 • Година 01/2020
 • Километража 193300 km
 • Моќност 177 HP
 • Еуро класа EURO6
 • Боја Сива
 • Врати 4/5
 • Гориво Дизел
 • Менувач Автоматски
 • Седишта Повеќе
 • Тип на возило SUV
 • Референца TU1682424048

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Електрични прозорци
 • Греење
 • Паркинг сензори
 • АБС
 • Централно заклучување
 • Кожа
 • Серво волан
 • Темпомат
 • Навигација
 • Immobilizer
 • Греење на седишта
 • New HU and AU
 • Ксенон светла
 • Bluetooth
 • Нема документиран инцидент
 • Сензори за дожд
 • Електрични ретровизори
 • ISOFIX стандард седиште за бебе
 • Mp3
 • Команди на волан
 • Автоматско кочење emergency pre sense front
 • Систем за пратење на ленти (active lane assist)
 • автоматски светла
 • термална заштита на стакла
Опис на возило

Peugeot 5008 2.0 Blue-HDi GT

-Година на производство: 2020
-Прва регистрација: 01/2020
-Гориво: Дизел
-Моќност: 130kw/177кс
-Зафатнина на моторот: 1997 cc
-Километража: 193 300 kм
-Менувач:8-брзини automatic F1 shifter
-Еколошка класа: Euro 6d-TEMP
-Земја на потекло: Франција
-Еден претходен сопственик:
https://www.tr-equipement.com/
-Сервисирано во: Peugeot https://www.gemy-angers.fr/
Највисоко ниво на опрема.
Беспрекорна состојба
Цена: 27 700 eur

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација