Понуда

Назад

Hunter Expedition 4x4 Dark Blue Metalic

€ 22949.00


 • Тип New car
 • Модел UAZ
 • Модел HUNTER
 • Година 01/2023
 • Километража 10 km
 • Моќност 128 HP
 • Еуро класа EURO5
 • Боја Сина
 • Врати 4/5
 • Гориво Бензин
 • Менувач Мануелен
 • Седишта 5
 • Тип на возило SUV
 • Референца GT1680773072

Додади за споредба    
Контакт

Опрема
 • Греење
 • АБС
 • Кожа
 • Серво волан
 • Погон на 4 тркала
 • Темпомат
 • Греење на седишта
 • Bluetooth
 • Mp3
 • термална заштита на стакла
Опис на возило

Promotivno Hunter Expedition 4x4 Dark Blue Metalic

-Со 5 (пет) патници и ( можност во N
категорија N1 - со поврат на ддв )
-Година на производство: 2021
-Гориво: Бензин
-Километража: 0 km
-Моќност: 99кw/132kс
-Зафатнина на моторот: 2693cc
-Менувач: Рачен/ 5 брзини
-Еколошка класа: EURO 5

Дополнителна опрема

+ Редукција 4х4: Мануелна 3 степенска 4х2 4х4 брза и 4х4 бавна
+ БДИФ (Блокада на заден деференцијал)
+ РИФ Premium самоблокирачки деференцијали напред
+ AC (Клима)
+ Аудио System со БТ
+ Гуми МТ 5 бр.
+ РИФ Дистанцери + ОффРоад фелни модел
+ Сноркел
+ Бензин резервоар 30л. + 35л
+ Преден експедициски ролбар
+ Витло Фабричко Експедиција со далечинско и со јаже + покривка
+ Кровен експедициски багажник со скали и држач за оффроад канта
+ Заштититен праг Rock eddition RIF
+ Заштитна решетка на управување
+ Заштитни решетки на заден прозор + Комплет за вентилација поврзување на редуктор, мостови, деференцијал, оските
+ Т Jack Off-road дигалка за екстрем
+ Заштитна плочка на трансмисија
+ Евро Кука
+ Лопата Метална Премиум Црвена
+ ЛЕД Пакет 18 cm 4 бр. + 2 бр.
+ ЛЕД штоп, трепкачи со заштита на штоп
+ Лукс водотпорни седишта
+ Грејачи на седишта
+ Гумиран под - водоотпорен
+ Гумирани Патосници
+ Волан модел Хантер спорт
+ Премиум металик Боја
+ Антикорозија пакет
+ Затемнети стакла
+ ЕРАГЛОНАС систем за безбедност
+ Затемнети стакла

Цена возилото е 22.949 Еур + ддв

Контакт детали
 • Име
  Teren Auto Plus
 • Телефон
  +38946202233
 • Телефон
  +38975249979
 • Email
  teren.dooel@gmail.com
 • Website
  https://terenautoplus.com
 • Поштенски број
  6000
 • Адреса
  Св. Наум Охридски 117, Охрид, Македонија
 • Град
  Ohrid
 • Држава
  Macedonia
 • Држава
  Macedonia

Прашања?Контакт

Локација