Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Цена
8.300 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
Седан
Км
147,400 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
SIVA
Боја на внатрешност
CRNA
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1956CC
КС
130 КС
Kilowatt
96 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација..... Еден претходен сопственик..... Сервисна историја..... Потврда за км.

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Дневни светла
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign