Seat Leon 1.6 TDI Stylance Style

Цена
6.990 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
182,400 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја до 178 368 км..... Платени сите давачки до регистрација..... 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign