Peugeot 2008 1.6 e-HDi Active

Цена
10.900 €
Рег.
МК
Год.
2014
Тип
СУВ
Км
151,600 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
92 КС
Kilowatt
68 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА ....Сервисна историја ....Платени сите давачки до регистрација ....2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Кровни држачи
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign