Peugeot 208 1.6 HDi Active

Цена
7.400 €
Рег.
МК
Год.
2014
Тип
Хечбек
Км
165,400 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Бела
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
92 КС
Kilowatt
68 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација --2 клуча --Сервисна книшка со сите редовни сервиси до 164 305 км --Перфектна состојба

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Магленки
Оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
Радио со голем екран
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Спортски седишта
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign