Seat Altea XL

Цена
4.990 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Моноволумен
Км
214,700 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Златна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1698CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Клима
Платени сите давачки до регистрација
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign