Opel Astra 1.7 CDTI Edition

Цена
4.100 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
230,633 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Зелена
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
100 КС
Kilowatt
74 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Воздушно перниче возач
Електрична еуро кука
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Климатроник
Платени сите давачки до регистрација
ретровизори со греење
Сензори за дожд
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign