Mercedes E-Klasse E 220 CDI Avantgarde

Цена
7.800 €
Рег.
МК
Год.
2006
Тип
Седан
Км
206,710 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2148CC
КС
150 КС
Kilowatt
110 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја, Потврда за км. Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
ASC
Bi-Xenon Plus светла
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign