BMW 116 D

Цена
10.400 €
Рег.
MK
Год.
2012
Тип
Хечбек
Км
187,223 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
115 КС
Kilowatt
85 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација-- 2 клуча-- Сервисна книшка-- Перфектна состојба

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Stop&Go-System
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
притисок на гуми
ретровизори со греење
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign