Citroen C4 1.6 HDi

Цена
3.800 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
191,423 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црвена
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

Регистрирана до 08.01.2022// Сервисирана// 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Магленки
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign