Seat Leon 1.6 TDI Style

Цена
10.200 €
Рег.
Mk
Год.
2015
Тип
Хечбек
Км
203,222 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка Платени сите давачки до регистрација 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Климатроник
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
Радио со голем екран
ретровизори со греење
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign