Seat Leon 1.9 TDI Stylance Style

Цена
6.500 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
192,530 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

-16 inch бандажи Целосна сервисна историја Платени сите давачки до регистрација 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
Радио со голем екран
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign