Citroen C4 1.6 HDi Tendance

Цена
6.700 €
Рег.
MK
Год.
2013
Тип
Хечбек
Км
192,822 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
92 КС
Kilowatt
68 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка Платени сите давачки до регистрација 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Спортски седишта
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign