Volkswagen Tiguan 2.0 TDI Trend & Fun 4Motion

Цена
10.900 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
СУВ
Км
239,700 Км
Пренос
Рачен
Погон
4x4 Full
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација 2 клуча Сервисна книшка со сите редовни сервиси Перфектна состојба

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Задна камера
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign