BMW 118d EfficientDynamics-Paket

Цена
6.400 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
239,909 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на задни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1995CC
КС
143 КС
Kilowatt
105 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

-сервисна историја -платени сите давачки до регистрација -беспрекорна состојба 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Stop&Go-System
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за притисок на гуми
Сензори за дожд
Сончев кров
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign