Nissan Qashqai 1.5 dCi Acenta

Цена
7.400 €
Рег.
МК
Год.
2009
Тип
СУВ
Км
167,224 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1461CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна историја до 160000км 2 клуча Беспрекорна состојба

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за температура
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign