Opel Аntara 2.0 CDTI Cosmo 4x4

Цена
7.600 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
СУВ
Км
200,650 Км
Пренос
Рачен
Погон
4x4 Full
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Кафеава
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
150 КС
Kilowatt
110 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Достапно

Опис

-КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА -Регистрирана до 12/2021 -беспрекорна состојба

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
подеслив кожен волан со команди
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign