Audi A6 V6 TDI Quattro

Цена
18.900 €
Рег.
Mk
Год.
2011
Тип
Седан
Км
212,380 Км
Пренос
Tip Tronic
Погон
4х4
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Кафеава
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2967CC
КС
245 КС
Kilowatt
180 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Увезена од Швајцарија 2018 год. Комплетно сервисирана БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bi-Xenon Plus светла
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
Business пакет
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Keyless Entry
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Smart Клуч
Stop&Go-System
Адаптивно подвозје
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Задна камера
Затемнето стакло
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
подеслив трокрак кожен волан со команди
притисок на гуми
Радио со голем екран
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
топлинска изолација на стакла
тризонска конфорт автоматска клима
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign