Opel Astra 1.4 16v Automatic

Цена
3.900 €
Рег.
Mk
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
216,981 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
БЕЛА
Боја на внатрешност
ЦРНА
Врати
5 Врати
Гориво
Petrol
cm3
1364CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Два клуча Втор сопственик купена во МК Регистрирана до 22,07,2021

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Клима
Паркинг сензори назад
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign