Peugeot 308 2.0 HDi Platinum Automatic

Цена
6.300 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
227,221 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Темна сива
Боја на внатрешност
Кафеава
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1997CC
КС
136 КС
Kilowatt
100 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА Сервисна историja Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
ASC
Bi-Xenon Plus светла
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Кожни седишта
Магленки
Оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Сончев кров
Спортски седишта
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign