Toyota Aygo 1.0

Цена
3.500 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
193,473 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Gasoline
cm3
998CC
КС
68 КС
Kilowatt
50 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

2 КЛУЧА Сервисна историja Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

2 клуча
ABS
CD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Клима
Платени сите давачки до регистрација
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign