Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Цена
7.800 €
Рег.
МК
Год.
2011
Тип
Седан
Км
236,491 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1956CC
КС
130 КС
Kilowatt
96 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација 2 клуча Цена 7800 eur

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
Business пакет
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign