Toyota Yaris 1.4 D-4D Executive

Цена
4.500 €
Рег.
MK
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
223,620 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1364CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Еден претходен сопственик Платени сите давачки до регистрација Сервисна книшка ( со сите редовни сервиси)

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
MP3 Player
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Еден претходен сопственик
Електрични прозори
ЕУРО кука
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign