Seat Leon 1.6 TDI Style Copa Ecomotive

Цена
6.700 €
Рег.
MK
Engine Number
VSSZZZ1PZBR051861
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
209,650 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

2 КЛУЧА Сервисна историја Направен голем сервис 16,08,2018 на 152000км Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Stop&Go-System
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Платени сите давачки до регистрација
подеслив кожен волан со команди
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign