Skoda Yeti 1.6 TDI GreenLine

Цена
8.490 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
СУВ
Км
188,630 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сина
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1598CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација Сервисна книшка

Опции за возилото

2 клуча
ABS
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Stop&Go-System
Воздушно перниче возач
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Клима
Кровни држачи
Магленки
Платени сите давачки до регистрација
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign