Volkswagen Touran

Цена
6.590 €
Рег.
MK
Год.
2008
Тип
Моноволумен
Км
252,204 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
ТЕМНА СИВА
Боја на внатрешност
ЦРНА
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

БЕСПРЕКОРНА состојба Платени давачки до регистрација Направен голем сервис на 241 800км 2 Клуча Сервисна книшка Цена 6 590 еур.

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Климатроник
Кровни држачи
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign