Audi Q5

Цена
14.990 €
Рег.
MK
Год.
2009
Тип
СУВ
Км
176,300 Км
Пренос
Automatic
Погон
4x4 Full
Боја
Црна
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
170 КС
Kilowatt
125 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

- 4 зимски гуми Сервисна историја, 2 клуча РЕГИСТРИРАНА до 01,2021

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bi-Xenon Plus светла
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Дигитална клима
Дневни светла
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
подеслив кожен волан со команди
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
термална заштита на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign