Opel Meriva

Цена
6.400 €
Рег.
МК
Год.
2010
Тип
Хечбек
Км
209,965 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Беж
Боја на внатрешност
Црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
130 КС
Kilowatt
96 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

РЕГИСТРИРАНА до 02.11.2021 КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА Сервисна книшка 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче назад
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
Сензори за дожд
Темпомат
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign