Volkswagen Golf 6

Цена
6.590 €
Рег.
MK
Год.
2011
Тип
Хечбек
Км
196,500 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Сива
Боја на внатрешност
Беж
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1600CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Многу добра
Лагер
Sold

Опис

-Купена во Македонија Porsche Mk РЕГИСТРИРАНА ДО 05,04,2021 КОМПЛЕТНО СЕРВИСИРАНА ТЕХНИЧКИ БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА 2 клуча

Опции за возилото

2 клуча
ABS
ASC
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Задна камера
Затемнето стакло
Километража ( гаранција)
Климатроник
Магленки
Сензор за притисок на гуми
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign