Audi A4

Цена
19.900 €
Специјална цена
18.900 €
Рег.
MK
Год.
2016
Тип
Седан
Км
172,475 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
Moonshine Blue
Боја на внатрешност
ЦРНА
Врати
4 Врати
Гориво
Leaded
cm3
1968CC
КС
150 КС
Kilowatt
110 kW
Состојба
Stunning Example
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка - Еден претходен сопственик - Возилото нема сообрќ незгода (гаранција) - Километража ( гаранција) Платени сите давачки до регистрација 2 клуча

Опции за возилото

17 inch бандажи
2 клуча
Bi-Xenon Plus светла
Bluetooth со препознавање на глас (Audi Phone Box)
Business пакет
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Stop&Go-System
Автоматско кочење Audi pre sense front
Адаптивно подвозје
Боја Moonshine Blue
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Дигитална клима
Дневни светла
Еден претходен сопственик
Електрична еуро кука
Километража ( гаранција)
Климатроник
Оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
Платени сите давачки до регистрација
подеслив трокрак кожен волан со команди
Препознавање на сообр. знаци
светла со електрично подесување
Сензор за притисок на гуми
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем за пратење на ленти (active lane assist)
Систем против пролизгување
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
термална заштита на стакла
топлинска изолација на стакла
тризонска конфорт автоматска клима
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign