BMW 530 d

Цена
19.900 €
Специјална цена
18.900 €
Год.
2011
Тип
Седан
Км
200,500 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на задни тркала
Боја
црна металик
Боја на внатрешност
црна
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2993CC
КС
245 КС
Kilowatt
180 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Регистрирано на МК таблици до 9.2021
Комплетна сервисна историја
-Обновен софтвер и мапи од 2020 год.
-Променето масло во менувач и филтер
-Променети сите филтри и масло во мотор
-4 НОВИ ЗИМСКИ ГУМИ
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
ASC
Bluetooth Radio
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
Радио со голем екран
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign