Барај

Изберете опции и кликнете "Барај"

Изберете Опции

Избери категорија
Производител
Модел
Максимална цена
Изберете пренос
Избери гориво
Состојба
Изберете година
Select Body
Максимална километража

Изберете опции за пребарување

Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Централно заклучување
Електрични ретровизори
CD Player
DVD Player
MP3 Player
Темпомат
Магленки
Кожни седишта
Затемнето стакло
Сончев кров
Keyless Entry
Bluetooth Radio
Boаrd компјутер
Задна камера
ABS
ASC
Bluetooth конекција
Клима
Radio/CD
Radio
Smart Клуч
Навигација
Паркинг сензори напред
Паркинг сензори назад
Сензори за дожд
Кровни држачи
Радио со голем екран
Климатроник
Систем против пролизгување
ретровизори со греење
топлинска изолација на стакла
притисок на гуми
ISOFIX за детско седиште
Греачи на задно стакло
Сензор за температура
Спортски седишта
светла со електрично подесување
Голема навигација
ЕУРО кука
подеслив кожен волан со команди
тризонска конфорт автоматска клима
Bi-Xenon Plus светла
Оптички и звучни паркинг сензори напред и назад AP
Bluetooth со препознавање на глас (Audi Phone Box)
Multi-Media-Interface MMI Навигација
Темпомат(Adaptive Cruise Control)
Stop&Go-System
Препознавање на сообр. знаци
Автоматско кочење Audi pre sense front
Систем за пратење на ленти (active lane assist)
Business пакет
подеслив трокрак кожен волан со команди
термална заштита на стакла
Дневни светла
Сензор за притисок на гуми
Адаптивно подвозје
17 inch бандажи
Боја Moonshine Blue
Електрична еуро кука
Еден претходен сопственик
Возилото нема сообрќ незгода (гаранција)
Километража ( гаранција)
Платени сите давачки до регистрација
2 клуча
©2021 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign