Volkswagen Passat CC 2.0

Цена
10.200 €
Год.
2009
Тип
Седан
Км
196,481 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Врати
4 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1968CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Навигација
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign