Fiat Grande Punto 1.3 Multijet Dynamic

Цена
3.600 €
Специјална цена
3.300 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
185,840 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Leaded
cm3
1248CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
ретровизори со греење
Систем против пролизгување
Сончев кров
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign