Ford Fiesta 1.6 CDTi TITANIUM

Цена
5.400 €
Специјална цена
5.200 €
Год.
2009
Тип
Хечбек
Км
187,090 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина металик
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1560CC
КС
90 КС
Kilowatt
66 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Платени сите давачки до регистрација
Сервисна книшка
2 Клуча

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Паркинг сензори назад
Паркинг сензори напред
притисок на гуми
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign