Nissan Pathfinder 2.5 dCi Diesel Premium

Цена
9.900 €
Год.
2006
Тип
СУВ
Км
228,690 Км
Пренос
Automatic
Погон
4x4 Full
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2488CC
КС
170 КС
Kilowatt
126 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
KEYLESS опција (стар и стоп на мотор без потреба од клуч)
Клима со 3 зони на ладење
7 кожни седишта
опција за возење на нерамен терен со заклучен диференцијал
опција за возење само на 2 тркала
камера за рикверц

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
Keyless Entry
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Smart Клуч
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Задна камера
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Кожни седишта
Кровни држачи
Магленки
Навигација
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Сензори за дожд
Систем против пролизгување
Сончев кров
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2020 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign