Renault Clio 1.5 dCi Diesel Edition Dynamique

Цена
3.900 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
197,138 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна металик
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1461CC
КС
85 КС
Kilowatt
63 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
2 клуча
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
CD Player
ISOFIX за детско седиште
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Климатроник
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign