Opel Astra 1.7 CDTI

Цена
3.350 €
Год.
2004
Тип
Хечбек
Км
216,734 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сива
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1686CC
КС
80 КС
Kilowatt
59 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 Клуча

Опции за возилото

ABS
CD Player
MP3 Player
Radio
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
ретровизори со греење
Систем против пролизгување
Темпомат
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign