Mercedes B 180 CDI

Цена
5.300 €
Год.
2007
Тип
Хечбек
Км
197,130 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1991CC
КС
110 КС
Kilowatt
80 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 КЛУЧА

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Греачи на задно стакло
Електрични прозори
Електрични ретровизори
ЕУРО кука
Клима
Магленки
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign