Seat Leon 1.9 TDI Reference

Цена
5.100 €
Год.
2008
Тип
Хечбек
Км
171,990 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 клуча

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Магленки
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign