Volkswagen Golf V 1.9 TDI Comfortline

Цена
5.600 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
139,605 Км
Пренос
Рачен
Погон
Погон на предни тркала
Боја
сина металик
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1896CC
КС
105 КС
Kilowatt
77 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Sold

Опис

Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација
2 клуча
Направен голем сервис на 105 805км
Дополнителен сет зимски гуми со бандажи

Опции за возилото

ABS
Boаrd компјутер
CD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Затемнето стакло
Клима
Климатроник
Магленки
Навигација
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Темпомат
топлинска изолација на стакла
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign