Audi A3 2.0 TDI S-line Sportpaket Plus

Цена
6.600 €
Год.
2006
Тип
Хечбек
Км
221,400 Км
Пренос
Automatic
Погон
Погон на предни тркала
Боја
црна
Боја на внатрешност
црна
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
1986CC
КС
140 КС
Kilowatt
103 kW
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

Направен голем сервис на 18/12/2018
2 клуча
Сервисна книшка
Платени сите давачки до регистрација

Опции за возилото

ABS
Bluetooth конекција
Boаrd компјутер
CD Player
DVD Player
ISOFIX за детско седиште
MP3 Player
Radio/CD
Воздушно перниче возач
Воздушно перниче назад
Голема навигација
Греачи на задно стакло
Греачи на седишта
Дигитална клима
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Климатроник
Кожни седишта
Кровни држачи
Магленки
Паркинг сензори назад
притисок на гуми
ретровизори со греење
светла со електрично подесување
Сензор за температура
Систем против пролизгување
Спортски седишта
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign