Landrover Freelander TD4

Цена
5.900 €
Рег.
MK
Год.
2006
Тип
СУВ
Км
228,000 Км
Пренос
Рачен
Погон
4x4 Full
Боја
Сива
Врати
5 Врати
Гориво
Дизел
cm3
2,0CC
КС
112 КС
Состојба
Одлична
Лагер
Достапно

Опис

-Прв сопственик
-Купен од Мак кар од Саем за автомобили 2006
-Саемски експонат
-18 инчи бандаши 235/18 55
-Прагови
-2 КЛУЧА
-Дополнително
Кровни држачи
Сет 15 инчиоригинални бандажи со
нови гуми
нови дизни
ЕКСТРА состојба

Опции за возилото

ABS
ASC
MP3 Player
Radio
Воздушно перниче возач
Електрични прозори
Електрични ретровизори
Клима
Кровни држачи
Централно заклучување
©2019 TerenAutoPlus. All Rights Reserved. Designed By CryptoDesign